حیوانات جذاب که می توانند شما را بکشند

۱۰ تا از حیوانات جذاب که توانایی کشتن شما را دارند

حیوانات همه ما را لمس می کنند. ما هنگام تماشای آنها احساسی تحسین برانگیز داریم و هیچ کس نمی تواند بی تفاوت باقی بماند. با این حال، ما هرگز نمی توانیم تصور کنیم که بعضی از این حیوانات جذاب ممکن است به ما آسیب برساند.

سلام بانو یک لیست از حیوانات جذاب و خطرناک را آماده کرده است. هرچند برای آرام کردن شما، در انتهای مقاله ایده جالبی وجود دارد.

 

۱۰. خوک دریایی پلنگی

این حیوانات خیلی زیبا هستند و مطمئنا صدمه ای از آنها نمی بینیم. با این حال، مواردی از حمله های خوک دریایی به محققان وجود دارد و آنها می توانند رفتار کاملا تهاجمی نشان دهند. یکی از غذاهای مورد علاقه آن ها پنگوئن است. هر زمانی که می خواهید با خوک دریایی پلنگی شنا کنید، این اطلاعات را در ذهن داشته باشید.

 

۹. پاندا

مطمئنا همه ما این قاتلان را تحسین می کنیم. آنها بی گناه و بی نظیر به نظر می رسند و نمادی از صلح و مهربانی هستند. با این حال، بهتر است با پاندا هم غذا نباشید. اگر به طور تصادفی از قلمرو آنها عبور کنید، یا اگر احساس خطر کنند، یک پاندا می تواند به شما صدمه بزند. خوی وحشی آن ها، این واکنش را در آنها به وجود می آورد.

 

۸. قو

قوها بخش مهمی از تخیلات عاشقانه را تشکیل می دهند. ما آنها را با عشق واقعی ارتباط می دهیم. اما آیا نمی دانید عشق آسیب می زند؟ خوب، این موجودات واقعا می تواند به شما آسیب برسانند. اگر تهدیدی را احساس کنند، بهترین تلاش خود را برای محافظت از خود انجام خواهند داد. پس لطفا سعی نکنید چیز بی مزه ای را به عنوان غذا به آنها بدهید – حواسشان به شما هست!

 

۷. مورچه خوار

  این حیوانات جذاب دچار عصبانیت و بی قراری می شوند، زیرا! صبر کنید! این موجودات حتی دندان هم ندارند. چطور این حیوان به انسان آسیب می رساند؟ خوب، لطفا به پنجه هایش توجه کنید. البته، آن ها را برای جستجوی غذا استفاده می کنند! اما در استفاده از آن ها برای دفاع از خودشان دریغ نخواهند کرد. فقط با یک ضربه تند و سریع می تواند آسیبی باور نکردنی ایجاد کند.

 

۶. شیطان تاسمانی

خوب، این موجود کوچک از کارتون مورد علاقه ما مشهور شده است. شاید نامش کمی مختصر باشد و برای خودش صحبت کند؛ فقط به آن نگاه کنید. به نظر می رسد خیلی خنده دار و کارتونی است و ما انتظار هیچ آسیبی نداریم. اما این موضوع تا زمانی است که دندان هایش را نشان نداده است. خوب، شاید هنوز هم شباهتی به موش کور داشته باشد. اما نباید او را یک جوک در نظر بگیریم! زیرا شیطان تاسمانی می تواند همه ما را بکشد.

 

۵. فیل

با وجود اینکه یکی از بزرگترین و قوی ترین حیوانات است، در فیلم ها به عنوان موجوداتی مهربان و ساده لوح می بینیم. صادقانه بگویم، انسان ها آنها را به شیوه ای نسبتا مصرفی به کار می گیرند. شاید به همین دلیل، در سال های اخیر، ما شاهد حوادث مرگبار بیشتری از فیل ها بوده ایم. به نظر می رسد انتقام برنامه ریزی شده ای است. فراموش نکنید که چقدر هوشمند هستند.

 

۴. ماهی بادکنکی

این ماهی یکی از کشنده ترین ماهی های دنیاست … پس از مرگ خود. شاید در مورد غذای مشهور ژاپنی به نام فوگو (Fugu) شنیده اید. این نوع شام اگر با دقت تهیه نشود، ممکن است باعت کشته شدن شود. دلیل آن هم سمی بودن آن است که برای زنده ماندن از آن استفاده می کند. بهترین غذا نیست، نظر شما چیست؟

 

۳. قورباغه سم پران

به عنوان یک قورباغه به طور شگفت انگیزی زیبا و جذاب به نظر می رسد. اما این هدفی در آن ظاهر فریبنده است. چند نوع قورباغه سمی وجود دارد و سطح سمی بودن متفاوت است. خطرناک ترین آن ها طلایی است. اگر آن ها را لمس کنید، می توانند به آسانی ۱۰ آدم بزرگسال را بکشند.

 

۲. دلفین

این اطلاعات واقعا شما را شوکه می کند! اما ما باید با حقیقت روبرو شویم. همراه با انسان ها، دلفین های دماغ دراز، تنها گونه ای هستند که می توانند بدون هیچ دلیل طبیعی، بکشند. دلفین ها قطعا هوش بالایی دارند که متأسفانه بعضی اوقات بی خطر به نظر نمی رسد. همانطور که در مورد انسانها صحت دارد.

 

۱. چشم گرد تنبل (لوریس آهسته)

آه، به این چشم ها نگاه کنید. آیا می توانید چنین چیزی را تصور کنید؟ خوب، شاید از آنجایی که این حیوان یکی از سمی ترین پستانداران در جهان شناخته شده است، بترسید. اگر به طور تصادفی شما را گاز بگیرد، می توانید شوک آنافیلاکتیک و سایر شرایط واقعا خطرناک را تجربه کنید. دانشمندان لوریس را با مار کبری مقایسه می کنند. این هیولای کوچک به نظر واقعا وحشتناک می رسد.

 

جایزه آرامش بخش

اگر واقعا حیوانات جذاب را دوست دارید، اما ظاهرا خطرناک به نظر می رسند، می توانید نسخه های عروسکی آنها را تهیه کنید. چنین چیز زیبایی می تواند به شما در بهتر شدن روز کمک کند.

دیدگاهتان را بنویسید