ترفندهای زندگی که بسیار هوشمندانه است

ترفندهای زندگی که می تواند کارها را برای ما ساده تر کند

ترفندهای زندگی کوچک، می توانند روند تکراری روزمره ما را راحت تر کنند.

در سلام بانو انواع مختلفی از ترفندهای زندگی را برای موارد مختلف انتخاب کردیم. از «چگونگی تمیز کردن صفحه کلید» تا «نحوه پوشیدن راحت کفش پاشنه بلند». در انتهای این مقاله، نوبت یکی از ترفندهای زندگی فوق العاده برای شما خواهد بود؛ که باعث می شود دفعه بعد که به باغ وحش سر می زنید، تجربه ای به یاد ماندی برای شما باشد.

 

شماره ۱. پیدا کردن موبایل

برای پیدا کردن موبایل اندرویدی خود در خانه، آدرس www.google.com/android/find را در نوار جستجوی مرورگر خود کپی کنید. حتی اگر موبایل در حالت ساکت (silent) باشد، به مدت ۵ دقیقه، زنگ می زند. پس از پیدا کردن گوشی، یک بار کلید پاور گوشی را فشار دهید تا صدا قطع شود.
نکته: برای این کار باید از قبل در گوشی خود یک اکانت گوگل فعال داشته باشید و با این اکانت در سیستم خود لاگین کنید. واضح است که گوشی باید به اینترنت متصل باشد.

 

شماره ۲. تمیز کردن پنجره

به منظور اینکه متوجه شوید کدام سمت شیشه پنجره به اندازه کافی تمیز نیست، شیشه را از طرف داخل با حرکت افقی و در سمت خارج با حرکت عمودی تمیز کنید.

 

شماره ۳. به مهمان برای پیدا کردن خانه خود کمک کنید

وقتی به مهمان آدرس خانه تان را می دهید، یک عکس از خانه تان بگیرید و آن را برای مهمان خود بفرستید. این کار باعث می شود آدرس را ساده تر پیدا کند.

 

شماره ۴. بستن و سوار کردن قطعات دستگاه، بدون از دست رفت هیچ قسمتی

برای مثال زمانی که می خواهید کلیدهای کیبورد را برای تمیز کردن جدا کنید (به عنوان یکی از ترفندهای زندگی)، قبل از جدا کردن، یک عکس از آن بگیرید.

 

شماره ۵. خلاص شدن از شر بوی سیر

برای خلاصی از شر بوی سیر دستان، می توانید دست خود را به یک سطح فولاد ضد زنگ (استیل) بمالید.

 

شماره ۶. خارج کردن سس کچاب از بطری

برای خارج کردن سریع سس کچاب از بطری، یک نی در آن بگذارید.

 

شماره ۷. لکه های پاچیده شده

از مخلوط مساوی از مایع ظرفشویی و آب اکسیژنه، می توانید برای از بین بردن لکه ها استفاده کنید. این مخلوط را روی محل مورد نظر بریزید. بلافاصله شروع به حل کردن می کند.

 

شماره ۸. به خاطر سپردن و بازگو کردن

اگر چیزی را می خوانید و یا گوش می دهید که باید به یاد بسپارید، آدامسی با طعم خاصی بخورید. هنگامی که باید این اطلاعات را با دقت بازگو کنید، آدامسی با همان طعم بخورید – به راحتی همه چیز را به یاد می آورید.

 

شماره ۹. گرم کردن سریع غذا

اگر غذا را به اطراف و لبه های بشقاب ببرید، در ماکروویو به سرعت گرم می شود. یکی از جالب ترین ترفندهای زندگی.

 

شماره ۱۰. لاک زدن عالی

اگر می خواهید ناخن های خود را لاکی صاف، بدون لکه و بدون حباب بزنید و به سرعت خشک کنید، لاک را ۱۵-۲۰ دقیقه در یخچال بگذارید.

 

شماره ۱۱. قدم زدن با کفش پاشنه بلند در طول روز

برای اینکه با وجود پوشیدن کفش پاشنه بلند در طول روز، احساس راحتی داشته باشید، انگشت دوم و سوم خود را با استفاده از حسب زخم به هم ببندید؛ تا از آنها محافظت شود.

 

شماره ۱۲. خلاص شدن از صدای چکه کردن آب

به منظور جلوگیری از عصبانیت برای چکه کردن آب، مقداری از یک رشته کاموا بر روی آن قرار داده و آب را از آن عبور دهید. در نظر داشته باشید که این کار برای زمانی است که منتظر تعمیر لوله و شیر آب هستید. بهترین راه تعمیر آن است.

 

از ترفندهای زندگی مبتکرانه. گرفتن عکس خوب در باغ وحش

قبل از رفتن به باغ وحش، سعی کنید لباس هایی شبیه لباس های کارگران باغ وحش بپوشید. در این حالت، احتمال بیشتری وجود دارد که حیوانات به صورت کامل به سمت شما برگردند.

دیدگاهتان را بنویسید