نکاتی برای انتخاب گوشواره

انتخاب گوشواره

گوشواره یکی از زیورآلات پرکاربرد در دنیای مد است! در حقیقت از انواع زیورآلات گوشواره پرکاربردتر است! زیرا انتخاب گوشواره ی مناسب که با  فرم صورت، رنگ پوست و البسه ای که پوشیده اید هماهنگ باشد زیبایی چهره شما را افزایش می دهد. در اینجا چند پیشنهاد برای انتخاب گوشواره ها می دهم.

فرم صورت در انتخاب گوشواره

وقتی صحبت از گوشواره می شود باید فرم صورت را در نظر گرفت! برای مثال صورت های مثلثی(سه گوش) بهتر است از گوشواره های نگینی کوچک استفاده کنند. صورت های گرد پیشنهاد می شود از گوشواره های بلند استفاده کنند.

صورت به فرم قلب                                                                                                                                    صورت گرد

مدل گوشواره

مدل گوشواره

تاثیر اندام شما در انتخاب گوشواره

اندازه ی گوشواره به تناسب هیکل شما بر می گردد اگر ریز نقش هستید گوشواره های بزرگ مناسب شما نیستند؛ گوشواره های دکمه ای یا گوشواره های گوچک برای شما مناسبتر است. و خانم ها با هیکل درشت و یا قد بلند بهتر است از گوشواره های بزرگ استفاده کنند .

رنگ پوست در انتخاب گوشواره

فاکتور دیگری که در انتخاب گوشواره باید به آن توجه کرد رنگ پوست است، برای مثال اگر در تابستان رنگ پوستتان را برنزه کرده اید گوشواره های طلایی برایتان زیبا تر است به خصوص اگر براق باشد.

در زمستان گوشواره های نقره ای بیشتر استفاده می شود زیرا اکثر رنگ پوست ها رنگ پریده است و نقره ای هماهنگی بهتری دارد.

گوشواره طلا

گوشواره های طلا همیشه مد روز هستند و هیچ وقت از مد نمی افتند و در هر مناسبتی هم می توانید از آنها استفاده کنید برای همین همیشه پیشنهاد می شود اگر می خواهید گوشواره طلا بگیرید سایز متوسطش را بگیرید تا از آن خسته نشوید. به خانم هایی که موی بلوند دارند پیشنهاد می شود طلای سفید بگیرند و برای خانم هایی که موی مشکی یا خرمایی دارند پیشنهاد می شود طلای زرد بگیرند زیرا با توجه به رنگ مویشان طلای زرد زیباتر است.

                                     گوشواره طلای کوچک                                                                                                      گوشواره طلای بزرگ                         

گوشواره طلای بزرگ برای موهای کوتاه زیباتر است البته بستگی به سلیقه خودتان دارد. گوشواره کوچک در هر مناسبتی می توان پوشید و راحت تر هستند .

دیدگاهتان را بنویسید