مشکل بزرگ گوگل در عرضه گوشی پرچمدار خود

گوگل در عرضه گوشی پرچمدار خود با مشکل بزرگی مواجه استبه گزارش خبرنگار حوزه دریچه فناوری گروه فضای مجازی ؛ به‌تازگی شایعاتی منتشر شده است مبنی بر این‌ که عرضه تراشه نسل جدید شرکت Qualcomm با نام Snapdragon 836، تا سال ۲۰۱۸ به تعویق افتاده است. پیش از این قرار بود  این تراشه در اواسط سال ۲۰۱۷ و بلکه اواخر آن عرضه شود.

اما گزارش‌های اخیر بیان کننده این موضوع هستند که Qualcomm هیچ برنامه ای برای عرضه تراشه Snapdragon 836 تا سال ۲۰۱۸ ندارد. از طرف دیگر تراشه Snapdragon 836 قرار بود در بسیاری از گوشی‌های نسل جدید شرکت‌های مختلف در سال ۲۰۱۷  کار گذاشته شود.

دو گوشی هوشمند Pixel 2 و Pixel 2 XL شرکت گوگل نیز از جمله گوشی‌هایی هستند که قرار بود پاییز امسال عرضه شوند اما با این اوصاف احتمالا  عرضه آنها با تأخبر مواجه خواهد شد.

بر اساس اطلاعات منتشرشده، شرکت Qualcomm به گوگل قول داده بود پردازنده جدید Snapdragon 836 را تا اواخر سال ۲۰۱۷ عرضه کند، اما تغییرات به عمل آمده ممکن است باعث تاخیر در عرضه گوشی هوشمند پرچمدار گوگل شود.

البته ممکن است که گوگل بخواهد تحت هر شرایطی دو گوشی ذکر شده را در اواخر ۲۰۱۷ عرضه کند، که در این شرابط باید در مشخصات فنی آنها تغییراتی ایجاد و آنها را به پردازنده دیگری مجهز کند.

 

عرضه پردازنده Snapdragon 836 به تعویق افتاد

دیدگاهتان را بنویسید