استارتاپ پراپ و ایده هایی نوین جهت هوشمند سازی انرژی

کلیک – پیشران استارتاپ هوشمند (Smart Startup Propulsion) که با عنوان اسمارت اپ پراپ (Smartup Prop) آن را می‌شناسیم، رویدادی یک هفته‌ای بوده که با هدف آسان شدن پرورش ایده‌های خلاق مخاطبان از طرف پژوهشگاه نیرو برگزار می‌گردد.

این رویداد در حوزه‌ها هوشمندسازی صنعت آب، برق، انرژی، شهر هوشمند و ساختمان هوشمند آموزش‌های مورد نیاز را برای تبدیل یک ایده به طرح کسب و کار نوپا (استارتاپ) فراهم می‌آورد.

نخستین پیشران کسب وکار نوپا در حوزه محصولات و خدمات هوشمند (پیشران استارتاپ هوشمند) تحت عنوان بخشی از جشنواره محصولات و خدمات هوشمند ۲۰۱۷ در تیر ماه سال جاری و همزمان با نمایشگاه محصولات و خدمات هوشمند (Iran Smart Expo – ISE 2017) برگزار خواهد شد.

۵ روز نخست این رویداد شامل برپایی کارگاه‌های آموزشی در پژوهشگاه نیرو است و ۲ روز پایانی رویداد نیز شامل بخش‌های تیم سازی و تدوین طرح کسب و کار و  برگزاری مراسم اختتامیه خواهد شد که در بوستان گفتگو برگزار می‌گردد.

زمان ثبت نام و ارسال ایده‌ها برای این رویداد ۱۴ تیر ماه سال جاری بوده و زمان داروی و تیم‌های برتر نیز در روز ۲۳ تیر ماه سال جاری مشخص خواهد شد. به تیم برتر مبلغی معادل ۳۰ میلیون ریال و تیم دوم ۲۰ میلیون ریال و تیم سوم ۱۵ میلیون ریال اعطا می‌شود.

دیدگاهتان را بنویسید