نگاهی به محصول جدید شرکت Nest

کلیک-شرکت Nest دوربین خانگی خود را با تکنولوژی جالب و ویژگی‌های منحصربه‌فرد به بازار عرضه کرده‌است. دوربینهای خانگی مانند canary,The Nest cam و…چندان دارای ویژگی منحصربه‌فرد و جالبی نیستند.به عنوان مثال یک سیستم امنیتی قابل اعتماد به شمار نمی‌ایند با این حال اکثریت مردم کاربرد انها را موثر می‌دانند.

nest

دوربین هوشمند Nest cam IQ 299 دارای رزولوشن بالاتر از مدل های قبلی Nest Cam است، اما این ویژگی برای ثبت فیلم و ویدیوی باکیفیت موثر نیست. در عوض قابلیت زوم‌کردن به صورت اتوماتیک را داراست و کیفیت تصویر را به خوبی حفظ می‌کند, به طوری‌که توانایی شناسایی چهره‌ها‌ی نامعلوم را دارد.

سرویس‌های اشتراکی Nest aware هشدارهایی مانند حرکت و صدا به تلفن شما ارائه می‌دهد با این تفاوت که ویژگی Faced Faces آن کارامد نیست و تنها قادر به بازبینی فیلم در سه ساعت اخیر می‌باشد.

Nest این دوربین را به عنوان یک دستگاه امنیتی معرفی می‌کند.( Cam IQ برای استفاده در خارج از منزل طراحی نشده است). Nest Cam IQ جنبه‌های مثبت و منفی زیادی داراست.اما کارامدترین ویژگی ان اگاه‌کردن کاربر از عوامل مزاحمتی از طریق تلفن‌همراه است.

ویدیو گرفته شده توسط Cam IQ با وضوح ۱۰۸۰p ذخیره می‌شود. کیفیت تصویر خوبی داراست، اما هیچ چیز قابل مقایسه با گوشی‌های هوشمند نیست. همچنین دارای سه میکروفون و بلندگو است، بنابراین اگر شما آن را در جای مناسب تنظیم کنید، امکان صحبت با فرد موردنظر را خواهید داشت.

ویژگی Supersight دوربین امکان زوم‌کردن خودکار تصویر را می‌دهد و ان را برای ردیابی فرد در حال حرکت اسان‌تر می‌سازد. با این حال این دوربین دستگاه امنیتی خوبی به شمار نمی‌اید اما توانایی ثبت لحظات زندگی را دارد. بیشتر مردم به عنوان مانیتور کودک ان را مورد استفاده قرار می‌دهند. با این حال می‌توان گفت که این وسیله صرفا به عنوان یک اسباب‌بازی گران به شمار می‌اید.

 

دیدگاهتان را بنویسید