مردودی ۱۲ درصدی خودروها در تست ترمز/ساماندهی ۳۰ هزار دستفروش در پایتخت

مردودی 12 درصدی خودروها در تست ترمز/ساماندهی ۳۰ هزار دستفروش در پایتختبه گزارش  گروه اجتماعی ؛ شهرداری تهران در هفته ای که گذشت، شاهد رویدادهایی بود که در ادامه به آن می پردازیم.

 

مردودی ۱۲ درصدی خودروها در تست ترمز/افزایش نیم درصدی مصدومان در نیمه نخست سال

مدیرعامل ستاد معاینه فنی شهرداری تهران گفت: در حال حاضر ۱۲ درصد از خودروهای مراجعه کننده به مراکز به علت نقص در سیستم ترمز گیری مردود می شوند.

 

ساماندهی قیمت تمام شده خدمات برای کاهش هزینه‌های شهرداری/ پیشنهاد افزایش ۱۵۰ تومانی قیمت بنزین در تهران

معاون مالی و اقتصادی شهردار تهران گفت:اگر قیمت بنزین در تهران لیتری ۱۵۰ تومان گران شود و به صورت عوارض به شهرداری تعلق گیرد درآمدی حدود ۴۵۰ میلیارد تومان برای شهرداری ایجاد خواهد شد.

 

ساماندهی ۳۰ هزار دستفروش در پایتخت/افزایش ۵۰ درصدی دستفروشی در تهران نسبت به سال ۹۴

مدیرعامل شرکت شهربان شهرداری تهران از افزایش ۵۰ درصدی دستفروشی در پایتخت نسبت به سال ۹۴ خبر داد.

 

کاهش سرفاصله حرکت قطارهای خط یک به ۴ و نیم دقیقه

مدیرعامل شرکت بهره برداری متروی تهران و حومه گفت:براساس برنامه ریزی‌ها با مدیریت تعمیرات و نگهداری قطار‌های مترو و افزایش تعداد قطار‌های فعال، کاهش سرفاصله حرکت قطار‌ها در خط یک از ۵ دقیقه به ۴ و نیم دقیقه رسید.

 

موفقیت مراکز ترک اعتیاد در درمان معتادان زیر ۱۰ درصد است

رئیس سازمان خدمات اجتماعی شهرداری تهران گفت: ۹۰ درصد افرادی که در کمپ ترک می‌کنند دوباره به اعتیاد باز می گردند و تنها ۱۰درصد بهبود می یابند اما مرکز بهاران این آمار ۱۰ درصدی را به ۴۰ درصد می رساند‌.

 

پایان عمر تاکسی‌های گردشی در پایتخت

معاون حمل و نقل ترافیک شهرداری تهران گفت: عمر تاکسی‌های گردشی در شهر به پایان رسیده و این موضوع حذف شده است، این در حالی است که باید در آینده تغییراتی را در تاکسی‌های خطی ایجاد کنیم.

 

مدرن سازی تاکسی ها در اولویت است

مدیرعامل سازمان تاکسیرانی شهر تهران گفت:مهمترین سیاست بنده در تاکسیرانی مدرن سازی تاکسی است و باید به سمتی برویم که از ناوگان مدرن حمل و نقل پاک بهره ببریم.

 

ریشه مشکلات تهران فرهنگی است

معاون فرهنگی اجتماعی شهرداری تهران گفت: تهران برای ارتقا اعتماد، مشارکت و رضایت اجتماعی نیازمند دمیدن روح فرهنگ است و اصحاب هنر اصلی ترین سرمایه برای ارتقاء فرهنگ هستند.

 

تهران از منظر معماری و فرهنگی – اجتماعی مشکل دارد

شهردار تهران گفت: تهران از نظر معماری، منظر شهری فرهنگی، اجتماعی و همه جهات دچار مشکل شده است.

 

۳ مدرسه صبح رویش در پایتخت تا پایان سال راه اندازی می شود

مدیرعامل سازمان خدمات اجتماعی شهرداری تهران از راه اندازی ۳ مدرسه صبح رویش ویژه کودکان کار و خیابان تا پایان سال جاری خبر داد.

دیدگاهتان را بنویسید