انتقادات رئیس شورای شهر تهران از نحوه مبارزه با سفید بالک ها/ دادگاه قاتلان بنیتا علنی برگزار می‌شود

انتقادات رئیس شورای شهر تهران از نحوه مبارزه با سفید بالک ها/ دادگاه قاتلان بنیتا علنی برگزار می‌شودبه گزارش گروه اجتماعی ؛ انتقادات رئیس شورای شهر تهران از نحوه مبارزه با سفید بالک ها، پروژه‌های عمرانی شهرداری از بیست شهریورماه متوقف می‌شود، دادگاه قاتلان بنیتا علنی برگزار می‌شود و غیره از مهمترین و پر بازدیدترین بحث‌های روز یکشنبه (نوزدهم شهریورماه) در حوزه اجتماعی بود.

در ادامه مهمترین اخبار نوزدهم شهریورماه گروه اجتماعی را مرور می‌کنید.

انتقادات رئیس شورای شهر تهران از نحوه مبارزه با سفید بالک ها

رئیس شورای اسلامی شهر تهران،‌ ری و تجریش گفت: چسب‌ها برای مبارزه با مگس‌های سفید نیست بلکه این برچسب‌ها برای این است که مشخص شود در کدام مناطق مگس‌های سفید بیشتری وجود دارد.

برگزاری مراسم اربعین نیاز به مصوبه جدیدی ندارد/ درخواست شورای شهر از بخش خصوصی برای تولید برق از پسماندهای شهری

رئیس شورای اسلامی شهر تهران گفت:در حال حاضر برای بهبود برگزاری مراسم اربعین به مصوبه جدید نیازی نیست و اعضای شورای شهر تهران در دوره پنجم مصمم هستند تا مراسم به بهترین نحو برگزار شود.

پروژه‌های عمرانی شهرداری از بیست شهریورماه متوقف می‌شود/ درخواست شهرداری از دولت برای تاخیر شروع کار ادارات در ابتدای مهرماه

معاون حمل و نقل ترافیک شهرداری تهران گفت: از دولت خواستیم تا حضور کارمندان در ادارات را در ابتدای مهر ماه تا ساعت ۹ صبح به صورت شناور قرار دهد. 

وقتی مسئولان تاخیر همیشگی اتوبوس های بین شهری را عادی می دانند/ احترام به مسافرحلقه مفقوده ناوگان اتوبوسرانی

تاخیر ۲ تا ۳ ساعته در حرکت اتوبوس های بین شهری، صدای اعتراض مسافران را بلند کرده اما گوش شنوایی برای شنیدن صدای اعتراضات وجود ندارد.

پزشکی قانونی علت مرگ پدرخوانده حمید صفت را فردا به دادگاه می‌فرستد

رئیس پزشکی قانونی استان تهران گفت: نتیجه آزمایش‌های علت فوت پدرخوانده حمید صفت مشخص شده و فردا به مرجع قضایی ارسال می‌شود.

دادگاه قاتلان بنیتا علنی برگزار می‌شود

سرپرست دادگاه کیفری یک استان تهران گفت: دادگاه متهمان پرونده قتل بنیتا(نوزاد ۸ ماهه) فردا به صورت علنی برگزار می‌شود.

۶۱ هزار زائر ایرانی هنوز در سرزمین وحی هستند/ بازگشت ۷۵۹ زائر ایرانی امروز به تهران

مدیر کل روابط عمومی سازمان حج و زیارت گفت: تعداد افراد حاضر در مکه ۴۹ هزار و ۷۵۰ نفر و همچنین تعداد زائران حاضر در مدینه ۱۱ هزار و ۶۶۶ نفر است که جمع این تعداد از حجاج به ۶۱ هزار و ۴۱۶ زائر می‌رسد.

سایت انتخاب مجرم شناخته شد/ تبرئه خبرگزاری ایلنا در دادگاه مطبوعات

دبیر هیئت منصفه دادگاه مطبوعات گفت: مدیرمسئول سابق سایت انتخاب به اتهام نشر مطالب خلاف واقع و کذب با اکثریت قریب به اتفاق آراء مجرم شناخته شد.

دیدگاهتان را بنویسید