پاتک پلیس به پارتی های شبانه در فرمانیه و لواسان/ پخش زنده پارتی در اینستاگرام جوانان سرخوش را به دام انداخت

پاتک پلیس به پارتی های شبانه در فرمانیه و لواسان/ پخش زنده پارتی در اینستاگرام جوانان سرخوش را به دام انداختبه گزارش  گروه اجتماعی ؛ سرهنگ ذوالفقار فر رئیس پلیس امنیت اخلاقی تهران بزرگ اظهار کرد: شب گذشته در دو عملیات جداگانه ماموران  پلیس ۲۳۰ نفر را در دو پارتی شبانه در لواسان و فرمانیه دستگیر کردند.

وی با بیان اینکه در باغی در لواسان تعداد ۱۴۰ نفر دستگیر شدند که به صورت مختلط در حال پایکوبی و مصرف مشروبات الکلی بودند، ادامه دادک محل مذکور پلمپ شد.

 رئیس پلیس امنیت اخلاقی تهران بزرگ با بیان اینکه با هماهنگی های قضایی ماموران با ورود به منزلی  در فرمانیه  تعداد ۹۰ نفر را دستگیر کردند، افزود:این افراد  با به اشتراک گذاشتن تصاویر خود به صورت زنده در اینستاگرام دیگران را به شرکت در محل دعوت می کردند.

وی با تاکید بر اینکه خواننده های این دو پارتی دستگیر و به همراه ابزار خود به پلیس امنیت اخلاقی منتقل شدند، ادامه داد:مقادیری مشروبات الکلی و مواد روان گردان نیز در این دو محل کشف شد.

سرهنگ ذوالفقار فر گفت:به خانواده ها توصیه می شود مراقب فرزندان خود باشند و عواقب شرعی و قانونی حضور در این مکان ها را گوشزد کنند چرا که زمینه ساز انحرافات بسیار و ارتکاب جرایم مختلف می شود.

دستگیری ۲۳۰ نفر در پارتی شب یلدا

دیدگاهتان را بنویسید