شلیک پلیس، سارق حرفه ای را زمین گیر کرد

به گزارش گروه اجتماعی ؛سرهنگ داوود زندی رئیس کلانتری ۱۲۰ سیدخندان اظهار کرد: ماموران گشت انتظامی این کلانتری روز گذشته در حال گشت زنی در محدوده بزرگراه رسالت به مشخصات مخدوش شده یک خودروی سواری مشکوک شده و برای بررسی،مشخصات آن را از مرکز کنترل پلیس پایتخت استعلام کردند که طی آن مشخص شد که خودروی مذکور مدتی پیش از همان محدوده به سرقت رفته است.

وی افزود: ماموران به راننده خودروی سواری سرقتی دستور توقف دادند اما راننده علیرغم شنیدن دستور پلیس سعی کرد با انجام حرکات مارپیچ و زیگزاگ از محل دور شده و فرار کند که این موضوع  به تعقیب او  منجر شد تا این که در نهایت پس از طی مسیر حدودا ۲ کیلومتر در خیابان کرمان جنوبی، خودرو متوقف شد.

سرهنگ زندی بیان کرد: به محض توقف خودرو متهم با پای پیاده به سمت یک بوستان محلی در همان اطراف فرار کرد اما با شلیک هوایی ماموران تعادل خود را از دست داده و به زمین خورد که در نهایت دستگیر و به همراه خودروی مسروقه به کلانتری منتقل شد.

لازم به ذکر است؛مالک خودرو شناسایی و به کلانتری دعوت شد و سارق نیز در بازجویی های انجام شده به جرم خود مبنی بر سرقت خودرو اعتراف و پس از تکمیل پرونده به پایگاه چهارم پلیس آگاهی تهران بزرگ منتقل شد.

دستگیری سارق حرفه ای خودرو در پایتخت

دیدگاهتان را بنویسید