افشاگری های هدایتی در مورد پرداخت ها به باشگاه پرسپولیس

ویدیوی مصاحبه با هدایتی مالک استیل آذین در برنامه نود پخش شد.

حسین هدایتی، معروف به عابر بانک پرسپولیس گفت: این حق ما مردم و هواداران است که حقایق را بدانیم و شفاف‌سازی شود؛ طی ۲۰ ماه بیش از ۱۰۰ میلیارد تومان باشگاه پرسپولیس عایدات و وصولی داشته ولی این درآمد خوب کجا رفته است؟ دلیل بر فساد و سوء استفاده نیست ولی مدیران باید شفاف سازی داشته باشند.

او ادامه داد: آقای شیرازی مدعی است ۵۷ میلیارد تومان پرداخت کرده و در یک سال و نیم اخیر ما نیز ۱۵ میلیارد پرداخت کردیم، در ۳۰ ماه حدود ۱۹ میلیارد ما دادیم و ایرانسل هم که ۱۵ میلیارد تومان داده و حدود ۱۰ میلیارد تومان نیز از فدراسیون در هر فصل دریافتی داشته‌اند، هواداران نیز که کمکی به باشگاه داشتند.

هدایتی اضافه کرد: ما حساب کردیم در یک فصل و نیم گذشته ۱۰۰ میلیارد تومان به باشگاه پرسپولیس داده شده و چه زمانی تا این اندازه درآمد داشته است؟گاهی وزارت و روسای سازمان وقت از ما تقاضای کمک داشتند و ما هم اجابت کردیم.

حامی مالی پرسپولیس تصریح کرد: ما سال‌هاست با آقای دکتر دوست هستیم، بعد از برنامه نود ایشان اظهار لطف کردند صحبت کردیم؛ اما وقتی در افکار عمومی صحبت شد باید در افکار عمومی آن بحث جمع شود؛ مگر من از جیب شخصی کمک می‌کنم، باید به شخص جواب بدهم؟

او با بیان اینکه ربطی ندارد ۷۰۰ تومن به وحید امیری ندادید ولی نگویید برای امیری پولی نگرفتیم، ابراز کرد: مگر من چه کاره بودیم هر روز پول دادم؟ اما حرف زده بودم برای رسیدن به قهرمانی پول پیش پرداخت بازیکنان را می دهم و دادم.

هدایتی عنوان کرد: باشگاه یک بار برای گولچ پول یورو خواست که تمام مبلغ آن را پرداخت کردیم، اینکه می‌گویند یورو را تبدیل به ریال کردیم، عجیب است چون شبانه از من درخواست یورو کردند و گفتند اگر تا شب با او قرارداد نبندیم و پول ندهیم، از ایران می‌رود، من نمی‌گویم این پول به حساب باشگاه نرفته ولی حرفم این است اگر پول گولچ را می‌دادند الان ۲ میلیارد و ۷۰۰ میلیارد تومان بدهی نداشتند.

او اذعان کرد: برای جذب کاوه رضایی پنج‌شنبه شب پیش من آمدند و گفتند تا فردا جمعه باید به او پول بدهیم ولی اگر ۸۰۰ میلیون تومان را پرداخت نکنیم، کاوه به استقلال می‌رود، به دلیل تعطیل بودن بانک‌ها، از صرافی ۲۰۰ هزار یورو پول گرفتم و به مدیران وقت پرسپولیس دادم ولی به یک باره شنبه شد و دیدم کاوه به استقلال رفت و هنوز که هنوز است، قرار شده آن پول را به من بدهند.

حامی مالی پرسپولیس گفت: ۱۹ میلیارد تومان از ما پول گرفتید ولی چرا دروغ می‌گویید؟ نمی‌خواهم تشکر کنید ولی تکذیب هم نداشته باشید.

هدایتی یادآور شد: قبل از آن دربی که پرسپولیس ۴ بر ۲ برد، به بازیکنان گفتم اگر امروز نتیجه ۶ تایی‌ها را تکرار کنید، نفری یک BMW هدیه می‌گیرید ولی در صورت نتیجه‌ای غیر از آن و کسب پیروزی، ۱۰ سکه تقدیم می‌کنم و به آقای ترکاشوند هم دادم، در تصاویر مشخص است که سکه‌ها در جیب آقای خبیری هست و قرار بود در رختکن به بازیکنان پرداخت شود اما آقای طاهری گفت در شان مدیریت و شما نیست که در رختکن نفری ۱۰ سکه را بدهیم، یک سال و نیم بعد فهمیدم نفری سه سکه به بازیکنان داده‌اند؛ شاید به ما ارتباطی ندارد در کار مدیریتی شما دخالت کنیم که سه سکه بدهید ولی حداقل ۷ سکه دیگر را به ما بازگردانید.

او با بیان اینکه مگر من بدهکار شما(طاهری) هستم که همیشه از من مطالبه پول داشتید، گفت: در لیست اسپانسری، موضوع ۱۰ میلیارد تومان برای سال گذشته است؛ در ۳۰ ماه گذشته ۱۹ میلیارد تومان به پرسپولیس داده‌ام، آقای طاهری به من گفتند به دلیل کهولت سن فراموشی گرفته‌ام ولی یادش نیست چرا در خیابان الهیه سر آن ساختمانتان با من قرار می گذاشتند؟

حامی مالی پرسپولیس اضافه کرد: از من پول می‌گرفتید و می‌گفتید نمی‌خواهیم از آقای وزیر بفهمد، اما من با وزیر ورزش موضوع را در میان گذاشتم که گفت تشکر هم می‌کنم چنین کاری کردید.

هدایتی اضافه کرد: چرا الان بچه‌ها و آقای برانکو می‌گویند فلان مقدار طلب داریم؟ رویانیان و دیگران را مقصر دانستند ولی خودشان بیش از ۱۲ میلیارد تومان بدهی گذاشته‌اند و رفته‌اند.

عابر بانک پرسپولیس افشاگری کرد

دیدگاهتان را بنویسید