تاثیر گذاری خوب با ۷ روش علمی ثابت شده

تاثیر گذاری خوب با نتیجه گرفتن مناسب در یک راستا هستند

وقتی در گذشته موفق به تاثیر گذاری خوب بر روی مردم نشده باشید، سخت است که اعتماد به نفس خود را همچنان نگه دارید! اما این ارزش ندارد که دست از زندگی بردارید و با افراد جدید ملاقات نکنید.

سلام بانو ۷ راه حل غیرقابل پیش بینی برای ایجاد یک تاثیر گذاری خوب بر روی دیگران را کنار هم قرار داده است.  با ما همراه باشید.

 

مکالمه را در یک آسانسور شروع کنید

شروع یک مکالمه در آسانسور و یا هنگام بالا رفتن پله ها به سمت دفتر کار، راهی عالی برای ارائه یک نسخه کوتاه از رزومه شما است. خود را به ۳-۴ جمله محدود کنید. توانایی مکالمه در یک محیط غیر معمول باعث می شود که شما با موقعیت ها، بیشتر سازگار شوید.

 

۳ نوع دست دادن

۳ نوع دست دادن وجود دارد؛ که شما باید بدانید. گرفتن دست کسی از بالا، نشانه قدرت است؛ قرار دادن آن در کف دست، نشانه ای از چاپلوسی و تملق است. هنگامی که کسی دیگری را برابر می بیند، دستانشان در یک سطح قرار می دهند. این شکل دست دادن، معمولا در اولین جلسه استفاده می شود.

 

روابط تجاری را با زندگی شخصی خود مخلوط کنید

اگر فقط قادر به گفتگو در مورد زندگی شخصی خود هستید، به نظر غیر حرفه ای می رسید. اگر به طور انحصاری به کسب و کار بپردازید، به عنوان یک شخص در یادها نمی مانید. معامله های تجاری اغلب یکسان هستند، بنابراین یک چیز شخصی برای ایجاد یک تاثیر گذاری خوب و طولانی مدت به وجود بیاورید.

 

گرمی را به اشتراک بگذارید

از دوران کودکی، ما مشروط بودن وابستگی گرمی با اعتماد را درک کرده ایم. اگر همیشه دست های سرد دارید یا در زمستان به ملاقات می روید، دستان خود را با استفاده از قهوه یا خشک کن دست، گرم کنید.

 

نگران نباشید، ضعف هایتان را نشان دهید

هر کس می خواهد به شدت مورد توجه قرار گیرد. اما بحث و گفتگو با ادعاهای منحصر به فرد شما، ممکن است دیگران را دور کند. قابل اعتماد باشید و نگران خطا یا اشتباه کردن نباشید. با اجازه دادن به کسی که شما را اصلاح کند، با آنها ارتباط برقرار کنید.

 

برای یک ملاقات نزدیک، تمرین کنید

اولین جلسه را با کسی شبیه سازی کنید. سعی کنید گفت وگوهایی را که انتظار دارید درگیر شوید، بسازید. لیست سوالات و یک توصیف کوتاه از خودتان تهیه کنید. همیشه ارزش دارد که خود را برای یک ملاقات آماده کنید. مانند یک بازیگر که برای بازی یا فیلم همین کار را می کند.

 

بر روی تصویر خود کار کنید

قبل از ملاقات با افراد جدید، تصویری را که می خواهید اتخاذ کنید، کاملا در نظر بگیرید. تنها ایجاد چیزی منحصر به فرد در مورد ظاهر خود کافی است. شما باید تلاش کنید تا نشان دهید که احساس سبک مخصوص به خود دارید. به این ترتیب شما یک تاثیر گذاری خوب از اعتماد به نفس و استقلال ایجاد خواهید کرد.

دیدگاهتان را بنویسید