سم فندر، Arctic Monkeys، Aitch: قهرمانان شهر بومی برای آخر هفته عظیم موسیقی زنده آماده می شوند

sam-fender-arctic-monkeys-aitch-hometown-heroes-set-huge-weekend-live-music-1
سام فندر لقب «جوردی اسپرینگستین» را به خود اختصاص داده است.

خانه جایی است که قلب در آنجاست… و این آخر هفته جایی است که تعداد قابل توجهی از گروه‌های موسیقی، خواننده و رپر برتر برای اجرای کنسرت‌های بزرگ در فضای باز بازخواهند گشت.

Arctic Monkeys، Sam Fender و Aitch به جایی که در شفیلد، نیوکاسل و منچستر و همچنین کورتینرز شروع به اجرا کردند، باز خواهند گشت.

در اینجا نگاهی داریم به آنچه که باید انتظار داشته باشیم در حالی که قهرمانان محلی برای ضربه زدن به شمال آماده می شوند.

بیایید امیدوار باشیم که آنها لیست مهمانان را از قبل مرتب کرده باشند، به خاطر خودشان.

در غیر این صورت دوستان قدیمی و اعضای خانواده ناامید خواهند شد.

میمون‌های قطبی در پارک هیلزبورو، شفیلد – جمعه و شنبه

sam-fender-arctic-monkeys-aitch-hometown-heroes-set-huge-weekend-live-music-2
الکس ترنر از Arctic Monkeys یکی از طرفداران شفیلد ونزدی است

هنگامی که Arctic Monkeys در سال 2013 سرفصل جشنواره گلستونبری را برعهده گرفت – همانطور که در اواخر این ماه دوباره انجام خواهد داد – الکس ترنر با افتخار گروه خود را به عنوان “از های گرین، شفیلد” معرفی کرد.

تور کنونی آن‌ها در بریتانیا، در حمایت از هفتمین آلبوم استودیویی‌شان به نام The Car، ابتدا سوپراستارهای بین‌المللی را می‌بینند که برای دو شب شادی‌های راک اند رول در کنار زمین قدیمی خود حرکت می‌کنند.

مت هلدرز درامر اخیراً به Big Issue گفت که نمایش های شفیلد “مثل یک دور پیروزی” خواهد بود.

فریادهای “Yorkkkshire” که در تابستان گذشته در عنوان جشنواره لیدز به صدا در آمد، احتمالاً با اجرای آنها در پارکی در کنار استادیوم شفیلد ونزدی تقویت می شود.

ممکن است طرفداران به یاد داشته باشند که ترنر را می‌توان شنید که راننده تاکسی را پس از یک شب پرهیجان در شهر از کنار زمین به سمت خانه هدایت می‌کند، در اشعار آهنگ Red Light Indicates Doors Are Secured، از اولین آلبوم پیشگام آنها در سال 2006.

یکی دیگر از محبوب‌ترین طرفداران قدیمی، Mardy Mum، اخیراً به مجموعه گروه بازگشته است، و خواننده طرفدار چهارشنبه، یک بار اجرای کاپلا از این آهنگ را به قهرمان خود، فوتبالیست سابق جغدها، کریس وادل در نیوکاسل تقدیم کرد.

طرفداران هر دو گروه و نوازنده می توانند این آخر هفته دوباره در سرزمین عجایب Waddle قدم بزنند.

سم فندر در سنت جیمز پارک، نیوکاسل – جمعه و شنبه

این ویدیو قابل پخش نیست

برای پخش این ویدیو باید جاوا اسکریپت را در مرورگر خود فعال کنید.

سم فندر: “همه کاملاً با کلاس بودند… و من واقعاً خمار هستم”

منصفانه است که بگوییم سم فندر یک هوادار سرسخت نیوکاسل یونایتد است.

در سال 2021، راک در حالی که مستقیماً از پارک سنت جیمز در سالفورد روی مبل صبحانه بی‌بی‌سی در سالفورد آمده بود، جایی که به هوادارانش پیوسته بود، جشن گرفتن باشگاه با حمایت عربستان سعودی را جشن گرفتند و پایان این دوره را رقم زد. کنترل 14 ساله مایک اشلی بر باشگاه.

«جوردی اسپرینگستین»، همانطور که با محبت شناخته شده است، در گفتگو با BBC Breakfast در لباس ورزشی Magpies تأیید کرد که ساکسیفون نوازش جانی «کلاه آبی» دیویس شروع به پخش سرود تیم، Local Hero اثر Mark Knopfler، خارج از زمین و «5000» کرده است. Geordies شروع به آواز خواندن کرد.

او توضیح داد: “من حدود 1000 سلفی گرفتم، با اوباش مناسب مواجه شدم… اما همه کاملاً با کلاس بودند و قوطی های زیادی به ما دادند.”

این خواننده 29 ساله که اواخر تابستان امسال با تیتراژ فستیوال لیدز راه قطب شمال را دنبال خواهد کرد، پس از کنسرت جمعه نمی تواند خماری بسیار بدی را تحمل کند، زیرا باید از جای خود بلند شود و این کار را از نو انجام دهد. تقاضا

وقتی اولین کنسرت اعلام شد، او اظهار داشت که اجرای در استادیوم تیم مورد علاقه‌اش و “بزرگترین نمایشی که تا به حال انجام داده‌ایم” “یک رویای کودکی به حقیقت پیوست” است.

خواننده و نوازنده The Seventeen Going Under قبلاً گفته بود که زمانی که آلن شیرر مهاجم سابق نیوکاسل در شمال شیلدز در زمانی که اولین آلبوم موشک های هایپرسونیک در سال 2019 در صدر جدول قرار گرفت، از او بازدید کرد، “بهترین روز زندگی او” بود.

می توان حدس زد که هیچکدام روز شنبه به استادیوم ساندرلند نمی روند تا ستاره پاپ آمریکایی پینک را اجرا کنند، اگرچه روسای حمل و نقل هشدار داده اند که منطقه در نتیجه کنسرت ها “بسیار شلوغ تر از حد معمول” خواهد بود.

دادگاه در هیتون پارک، منچستر – جمعه

sam-fender-arctic-monkeys-aitch-hometown-heroes-set-huge-weekend-live-music-3
لیام فری از کورتینرز، جمعیت منچستر را در آواز خواندن سرودهای مستقل رهبری خواهد کرد.

در دوره پس از Oasis، کنسرت نیمه منظم تابستانی کورتینرز تبدیل به یک مراسم برجسته و آئینی واقعی برای طرفداران سرگرم کننده، مشت گردان، و طرفداران سرود راک مستقل در منچستر شده است.

اولین آلبوم گروه St Jude سفر تاریخی و آرام خود را به مدت 15 سال به بالای جدول – اولین شماره یک آنها – در اوایل امسال انجام داد.

این رکورد در مراجع محلی، از زادگاه آنها، میدلتون، تا ویتینگتون و فالوفیلد، از طریق چندین محل اقامت در مرکز شهر، می چکد.

لیام فری به بی‌بی‌سی گفت که قصد دارند این موفقیت را با اجرای کامل آلبوم در روز جمعه در پارک هیتون جشن بگیرند.

او در ژانویه گفت: “ما اساساً همه چیز را در سنت جود و سپس تقریباً بهترین موفقیت ها انجام خواهیم داد.” “اگر به پارک هیتون فکر کنم، مقیاس آن فقط ذهنم را به هم می زند، بنابراین تمایل دارم آن را تا صبح کنسرت به تعویق بیندازم.

هوادار منچستریونایتد افزود: من فقط از چند ماه آینده لذت خواهم برد، کمی گلف بازی کنم، فوتبال تماشا کنم، کمی آشپزی کنم. و سپس من می گویم: “اوه تلخ، بهتر است اکنون با این موضوع کنار بیاییم”.

اما این فقط یک جشن خواهد بود.

خواننده و ترانه سرای Not Nineteen Forever چندین سال پیش امینم را مورد انتقاد قرار داد و گفت که رپر آمریکایی با اشاره به حمله بمب منچستر به اشعار خود “از یک خط عبور کرده است”.

Aitch در Parklife، منچستر – شنبه

sam-fender-arctic-monkeys-aitch-hometown-heroes-set-huge-weekend-live-music-4
آیچ خواننده رپ منچستر روز شنبه تیتر یک سریال Parklife خواهد بود

همان محل برگزاری هیتون پارک، شب بعد میزبان ستاره شمالی دیگر منچستر، آیچ، خواهد بود، زیرا رپر تیتر برنامه شنبه پارکلایف است.

این آزادکار 23 ساله که آهنگ My G با اد شیران به خواهر کوچکش گریسی که مبتلا به سندروم داون است تقدیم شده بود، به بی بی سی گفت که یکی از “هدف های اصلی” خود در شرف تحقق است.

او گفت که “زود” است و اینکه به این زودی در صدر فستیوال منچستر قرار گرفتن کمی “غیر واقعی” به نظر می رسد. او افزود: “برای من مهم نیست که بعد از این چه اتفاقی می افتد، من خوشحالم.”

این ستاره که به نظر می‌رسید در حین برنده شدن در جوایز بریت امسال، هدف طنز آمیز هری استایلز را نیز هدف قرار داده بود، پیش از این گفته بود که احساس می‌کرده منفورترین فرد در منچستر است، پس از اینکه نقاشی دیواری ایان کرتیس با تبلیغی برای او کشیده شد. آلبوم

تبلیغاتی برای Close to Home بر روی نقاشی دیواری در محله شمالی شهر نصب شد که خواننده فقید Joy Division را به تصویر می کشد که هنرمند Akse P19 برای یک کمپین سلامت روان در سال 2020 ایجاد کرده است. اما آیچ خاطرنشان کرد که او در این مکان “دود” رها شده است. مخلوط کردن، به طرفداران اطمینان می دهد که دوباره برقرار خواهد شد.

همه بخشوده خواهند شد، اگر او نمایش آخر هفته را که تماشاگران جشنواره – و کارکنان زمینی به طور یکسان – بشنوند که قرار است در آفتاب منچستر و اکنون بدون اعتصابات برنامه ریزی شده تراموا برگزار شود، بخشیده می شوند.

آیچ، یکی دیگر از هواداران یونایتد، تیتر خود را در حالی انجام می دهد که منچسترسیتی قصد دارد سه گانه خود را تکمیل کند… یا نه، بر حسب مورد.

کارهای دیگر تابستان امسال به خانه باز می گردند

  • جیمی وبستر در لیورپول واترفرانت – 29/30 ژوئن
  • Flo در جشنواره بی سیم، لندن – 8 ژوئیه
  • پرندگان بلند پرواز نوئل گالاگر در پارک ویتنشاو، منچستر – 26 اوت
  • پدران جوان در جشنواره اتصال، ادینبورگ – 26 اوت
  • عزت نفس در دان ولی بول، شفیلد – 2 سپتامبر
  • ریتونز در شفیلد آرنا – 30 سپتامبر

در صورت تمایل می توانید نظر خود را بفرمایید

از همین دسته‌بندی

ژرفنما

ژرفنما پایگاهی برای دریافت بروزترین اخبار و مقالات آموزشی از اقتصاد و سیاست گرفته تا فناوری و هوش مصنوعی است. همراهی شما، انگیزه‌ی ما برای ادامه دادن است.

@۲۰۲۳ – همه حقوق محفوظ است. کپی برداری از مطالب سایت تنها با ذکر منبع و لینک به مطلب مجاز است.