اتفاق عجیب/ دوبی در فروش خانه‌های لاکچری از نیویورک و لندن هم پیشی گرفت

strange-incident-dubai-surpassed-new-york-london-sale-luxury-homes

اعتمادآنلاین نوشت: شیخ‌نشین دوبی در رتبه اول فروش منازل و خانه‌های لاکچری در سه‌ماهه دوم از سال جاری میلادی در جهان قرار گرفت و از این حیث شهرهای مهم جهان را پشت سر گذاشت.

شیخ‌نشین دوبی در رتبه اول فروش منازل و خانه‌های لاکچری در سه‌ماهه دوم از سال جاری میلادی در جهان قرار گرفت و از این حیث شهرهای مهم جهان همچون نیویورک و لندن را پشت سر گذاشت.

به نقل از بلومبرگ، دوبی در سه‌ماهه دوم از سال ۲۰۲۳ در صدر شهرهای جهان در فروش املاک لاکچری قرار گرفت.

این خبرگزاری جهانی به نقل از گزارش شرکت مشاوره‌های ملکی نایت فرانک نوشت: دوبی از لحاظ فروش املاک لاکچری با ارزش بالاتر از ۱۰ میلیون دلار طی سه‌ماهه دوم ۲۰۲۳ به رقم ۱.۶ میلیارد دلار رسیده است.

بر اساس این گزارش، این رقم رشد بزرگی در حدود ۵۰ درصد در بخش املاک لاکچری در دوبی نشان می‌دهد در حالی که در مدت مشابه از سال گذشته این رقم فقط ۷۹۷ میلیون دلار بود.

با این حجم از فروش دوبی از شهرهای دیگری همچون نیویورک و لندن هم پیشی گرفت، نیویورک با ۱.۱ میلیارد دلار و لندن با یک میلیارد دلار در رده‌های بعدی قرار دارند و هنگ‌کنگ با ۸۳۴ میلیون دلار رتبه چهارم را از این حیث به دست آورده و بالاتر از استرالیا، سنگاپور و لس‌آنجلس قرار گرفته است.

در صورت تمایل می توانید نظر خود را بفرمایید

از همین دسته‌بندی

ژرفنما

ژرفنما پایگاهی برای دریافت بروزترین اخبار و مقالات آموزشی از اقتصاد و سیاست گرفته تا فناوری و هوش مصنوعی است. همراهی شما، انگیزه‌ی ما برای ادامه دادن است.

@۲۰۲۳ – همه حقوق محفوظ است. کپی برداری از مطالب سایت تنها با ذکر منبع و لینک به مطلب مجاز است.