خانه سیاستسیاست ایران نماینده ولی فقیه در سپاه: با هر کشوری که با دین بجنگد و بخواهد ارزش‌های اعتقادی ما را زیر پا بگذارد ارتباط نخو

حاجی صادقی در خصوص ارتباط گیری و قطع ارتباط با برخی از کشورها گفت: با هر کشوری که با دین بجنگد و بخواهد ارزش‌های اعتقادی ما را زیر پا بگذارد ارتباط نخواهیم داشت در غیر این صورت مشکلی با آن کشور نخواهیم داشت.

پایگاه خبری تحلیلی انتخاب (Entekhab.ir) :

ایرنا: نماینده ولی فقیه در سپاه پاسداران انقلاب اسلامی گفت: فرهنگ نهم دی ماه تجلی آیات قرآن است و نشان داد غیرت دینی مردم، کمر استکبار را در هر فتنه ای خواهد شکست.

حجت‌الاسلام عبدالله حاجی صادقی در سخنرانی پیش از خطبه های نماز جمعه مشهد در حرم مطهر رضوی افزود: ۹ دی ماه سالروز خشم مقدس مردمانی است که علیه دشمنی که اعتقادات و ارزش‌های دینی شان را هدف گرفته بودند ایستادند.

وی ادامه داد: دشمن بداند که مردم، سرباز ولایت هستند و در مسیر مبارزه با استکبار گوش به فرمان رهبر خود از هیچ مجاهدتی دریغ نخواهند کرد چرا که با استعانت از فرهنگ عاشورایی گام در این مسیر گذاشته اند.

نماینده ولی فقیه در سپاه پاسداران انقلاب اسلامی گفت: خداوند را در محضر امام رضا(ع)به دلیل بهره مندی همزمان ۲ نعمت ولایت و مردم با بصیرت سپاسگزاریم و پروردگار خویش را به خاطر داشتن رهبری که در مکتب زهرایی رشد کرده است قدردانیم.

حاجی صادقی افزود: اقتدار و توانمندی نظام جمهوری اسلامی ایران به برکت بصیرت مردم و ریخته شدن خون های عزیزانشان است که در این مسیر از هیچ داشته ای دریغ نکردند.

وی اضافه کرد: مکتب حاج قاسم سلیمانی، مکتب‌ سربازی ولایت است و ما پیرو آن هستیم و مکتب امام خمینی (ره) مکتب ولایتمداری است که ویژه رهبران و نایبان امام عصر (عج) است.

نماینده ولی فقیه در سپاه پاسداران انقلاب اسلامی گفت: ۹ دی حماسه ای ماندگار است که مردم با شور و غرورشان در برابر دشمنی که هر چه در زیر و روی میز داشت ایستادند.

حاجی صادقی افزود: دشمن بداند که مردم دیندار، زندگی را در مکتب اهل بیت می خواهند و تمایلی به زندگی با معیارهای آنها ندارند از این رو مسوولان، نسبت به این مردم وظیفه سنگین تری دارند و باید سرباز و خدمت رسان آنها باشند.

وی در خصوص ارتباط گیری و قطع ارتباط با برخی از کشورها نیز گفت: با هر کشوری که با دین بجنگد و بخواهد ارزش‌های اعتقادی ما را زیر پا بگذارد ارتباط نخواهیم داشت در غیر این صورت مشکلی با آن کشور نخواهیم داشت.

پیام بگذارید

Newsletter

Soledad is the Best Newspaper and Magazine WordPress Theme with tons of options and demos ready to import. This theme is perfect for blogs and excellent for online stores, news, magazine or review sites.

Buy Soledad now!

Edtior's Picks

Latest Articles

u00a92022u00a0Soledad.u00a0All Right Reserved. Designed and Developed byu00a0Penci Design.