این تصفیه کننده هوای HEPA با رتبه برتر را در آمازون بخرید در حالی که 22٪ تخفیف دارد

هر بهار، فصل آلرژی با خود گرده و سایر ذرات محرک موجود در هوا را به همراه دارد و علائم آزاردهنده ای مانند آبریزش چشم، گرفتگی بینی و سرفه را ایجاد می کند. این را با کیفیت هوای نامناسب به دلیل خطرات زیست‌محیطی از جمله آتش‌سوزی‌های جنگلی همراه کنید و در بهترین حالت دچار ناراحتی و در بدترین حالت اثرات جدی سلامتی خواهید شد. یکی از راه‌هایی که می‌توانید اطمینان حاصل کنید که هوایی که تنفس می‌کنید تا حد امکان تمیز است، نصب یک دستگاه تصفیه هوا در خانه‌تان است. در واقع، مرکز کنترل و پیشگیری از بیماری توصیه می‌کند این کار را انجام دهید تا دود آتش‌سوزی در خارج از خانه بماند.

در حال حاضر، می‌توانید یک تصفیه‌کننده هوای هانیول HEPA – که اتفاقاً انتخاب ما برای بهترین تصفیه‌کننده هوا است – با 22٪ تخفیف از قیمت معمول خود سفارش دهید. بهترین از همه این است که با گزینه‌های ارسال سریع آمازون پرایم، ظرف دو روز در آستان شما خواهد بود و آماده استفاده است.

داگ لاهر، M.B.A.، C.A.E.، C.M.P.، درمانگر تنفسی ثبت شده و COO در انجمن مراقبت های تنفسی آمریکا، قبلاً گفته بود: “تصفیه کننده های هوا برای کاهش علائم آلرژی با فیلتر کردن، و متعاقبا حذف آلرژن ها و سایر آلاینده های محیطی از هوا طراحی شده اند.” جلوگیری. تصفیه کننده هوای محبوب HEPA Honeywell دقیقاً این کار را انجام می دهد.

ابتدا، یک پیش فیلتر از بوهای معمولی خانگی و VOCs (ترکیبات آلی فرار که گازهای ساطع شده از محصولات خاص) نامیده می شوند، مراقبت می کند. سپس فیلتر HEPA (هوای ذرات با راندمان بالا) 99.97 درصد از ذرات و آلرژن های میکروسکوپی موجود در هوا از جمله گرد و غبار، گرده، شوره حیوانات خانگی، بقایای کنه گرد و غبار و دود را مراقبت می کند.

این دستگاه در سه اندازه برای قرار دادن اتاق های مختلف ارائه می شود. به عنوان مثال، مدل اتاق بسیار بزرگ برای استفاده در اتاق هایی تا 465 فوت مربع مناسب است. هنگام انتخاب مدل، فضای خود را در نظر داشته باشید.

نزدیک به 25000 خریدار آمازون به این دستگاه تصفیه هوای Honeywell امتیاز پنج ستاره داده اند. بسیاری از بازبینان استفاده از این دستگاه را برای مبارزه با آلرژن ها و هوای دود ناشی از آتش سوزی های جنگلی ذکر می کنند.

یک نفر آن را “یک تصفیه کننده جدی هوا” نامید و اضافه کرد که “برای فصل آلرژی و آتش سوزی عالی است.” یکی دیگر گفت: “این به فیلتر کردن بوها و آلرژن ها کمک زیادی می کند. فقط در چند دقیقه می توانم تفاوت را تشخیص دهم.»

امروز به آمازون بروید تا دستگاه تصفیه هوا HEPA Honeywell را برای خانه خود سفارش دهید در حالی که تقریباً 60 دلار ارزان تر از حد معمول است.

هم اکنون خرید کنید

از: پیشگیری ایالات متحده

در صورت تمایل می توانید نظر خود را بفرمایید

از همین دسته‌بندی

ژرفنما

ژرفنما پایگاهی برای دریافت بروزترین اخبار و مقالات آموزشی از اقتصاد و سیاست گرفته تا فناوری و هوش مصنوعی است. همراهی شما، انگیزه‌ی ما برای ادامه دادن است.

@۲۰۲۳ – همه حقوق محفوظ است. کپی برداری از مطالب سایت تنها با ذکر منبع و لینک به مطلب مجاز است.