هتل سنتی مهر یزد را با تخفیف رزرو کنید!

هتل‌های سنتی در نقطه مقابل هتل‌های لوکس قرار دارند. به عنوان مثال،  ، یک هتل لوکس است و پذیرایی در این هتل‌ها، کاملا لوکس و مدرن انجام می‌شود. معمولا هم غذاهای سرو شده در این هتل‌ها، فرنگی است. برخلاف هتل‌های سنتی که به شیوه کاملا ایرانی همراه با غذاهای اصیل ایرانی پذیرایی می‌کنند. مانند هتل سنتی مهر یزد که تمام امکانات آن و چیدمان اتاق‌ها، سنتی است. برای گرمایش اتاق‌ها، از بخاری و کرسی در این هتل‌ها استفاده می‌شود. برای آشنایی بیشتر با این هتل سنتی و رزرو اتاق همراه با تخفیف، ادامه این مقاله را مطالعه کنید.

هتل‌های سنتی در نقطه مقابل هتل‌های لوکس قرار دارند. به عنوان مثال، ، یک هتل لوکس است و پذیرایی در این هتل‌ها، کاملا لوکس و مدرن انجام می‌شود. معمولا هم غذاهای سرو شده در این هتل‌ها، فرنگی است. برخلاف هتل‌های سنتی که به شیوه کاملا ایرانی همراه با غذاهای اصیل ایرانی پذیرایی می‌کنند. مانند هتل سنتی مهر یزد که تمام امکانات آن و چیدمان اتاق‌ها، سنتی است. برای گرمایش اتاق‌ها، از بخاری و کرسی در این هتل‌ها استفاده می‌شود. برای آشنایی بیشتر با این هتل سنتی و رزرو اتاق همراه با تخفیف، ادامه این مقاله را مطالعه کنید.

معرفی هتل سنتی مهر یزد

در واقع، ساختمان هتل سنتی مهر، یک خانه تاریخی و خشتی است که به نام زرگر یزدی شهرت دارد. ساخت این ساختمان به دوره قاجاریه برمی‌گردد که پس از آن به مدت 250 سال در اختیار خانواده زرگر یزدی قرار داشت. این خانواده از تاجران قدیمی ایران در صنعت طلا و جواهر بودند. در حال حاضر، این ساختمان به یک هتل سنتی تبدیل شده که بافت تاریخی شهر یزد را به به زیبایی برای شما به نمایش می‌گذارد.

اگر قصد رزرو هتل سنتی مهر یزد را دارید بدانید اولین هتل ایرانی است که یک جایزه افتخار از سوی سازمان جهانی یونسکو دارد. همچنین، دومین هتل ایرانی است که گواهینامه کیفیت از موسسه SGS سوئیس را دریافت کرده است. ساختمان این هتل کاملا سنتی همراه با حیاط، نارنجستان، تالار بزرگ، سرداب، پشت بام و هشتی بسیار زیبایی است. ساختمان این هتل مشرف به بافت تاریخی یزد است و نمای بزرگ جذابی دارد.

هتل مهر یزد، در مجموع 27 اتاق همراه با 68 تخت برای پذیرایی از میهمانانش دارد . همچنین، در حیاط مرکزی هتل، یک رستوران سنتی وجود دارد که می‌توانید در آن‌جا ناهار و شام میل کنید. منوی مربوط به رستوران هتل مهر یزد شامل انواع غذاهای ایرانی و فرنگی می‌شود. یک قهوه خانه نیز در این هتل وجود دارد که برای برگزاری مراسم‌ها، جشن‌های عروسی، تولد و سمینار مورد استفاده قرار می‌گیرد.

انواع اتاق‌های هتل مهر یزد

تنوع اتاق‌های هتل مهر یزد، مانند هتل پالاس کیش، بالا است و انواع مختلفی از اتاق‌ها همراه با امکانات مختلف را دارند. قبل از رزرو اتاق، حتما امکانات و تعداد نفرات خود را درنظر بگیرید تا اتاقی مناسب را رزرو کنید.

 • اتاق یک تخته: این اتاق تنها یک تخت یک‌نفره دارد و مناسب برای اقامت یک نفر است.
 • اتاق دو تخته دبل: این اتاق تنها یک تخت دونفره دارد و مناسب برای اقامت دو نفر است. اقامت یک زوج در این اتاق‌ها، تنها با ارائه مدارک ازدواج صورت می‌گیرد.
 • اتاق دو تخته توئین: این اتاق تنها دو تخت یک‌نفره دارد و مناسب برای اقامت دو نفر است.
 • اتاق سه تخته 3S: این اتاق برای اقامت سه نفر مناسب است و سه تخت یک‌نفره دارد.
 • اتاق سه تخته DS: این اتاق برای اقامت سه نفر مناسب است و سه تخت یک‌نفره دارد.
 • اتاق سه تخته ویژه: این اتاق تنها یک تخت دونفره و یک تخت یکنفره دارد و برای اقامت سه نفر مناسب است.
 • اتاق چهار تخته ویژه: این اتاق تنها یک تخت دونفره و دو تخت یکنفره دارد و برای اقامت چهار نفر مناسب است.
 • اتاق چهار تخته ویژه دوبلکس: این اتاق، یک تخت دونفره همراه با دو تخت یک‌نفره دارد و برای اقامت چهار نفر مناسب است.
 • این اتاق به صورت دوبلکس طراحی شده و امکانات ویژه‌ای دارد.
 • اتاق چهار تخته مهر اندیش: این اتاق دو تخت دونفره دارد و برای اقامت چهار نفر مناسب است.
 • اتاق چهار تخته مهر آوا: این اتاق دو تخت دونفره دارد و برای اقامت چهار نفر مناسب است.

صبحانه بر روی تمامی اتاق‌های این هتل یزد به صورت رایگان است. تمامی اتاق‌ها، امکانات اصلی رفاهی را دارند ولی اتاق‌های VIP از امکانات ویژه‌ای برخوردار هستند. لازم به ذکر است، اتاق‌های هتل مهر یزد، امکان افزایش ظرفیت اتاق را ندارند.

رزرو اتاق همراه با تخفیف در هتل مهر یزد

سایت علی بابا یکی از سایت‌های رزرو اتاق در بسیاری از هتل‌ها است. در فصل‌های متفاوتی، تخفیفاتی بر روی اتاق‌های هتل مهر یزد اعمال می‌شود. اگر قصد رزرو هتل یزد همراه با تخفیف‌های باورنکردنی را دارید، باید صبر کنید تا این تخفیف‌ها بر روی سایت اعمال شود. معمولا در فصل‌های که مسافرت کمتر انجام می‌شود، تخفیف‌های بهتری وجود دارد. مثلا فصل پاییز و زمستان، فصل‌های خوبی برای سفر به یزد هستند و از طرفی، خانواده‌های زیادی در این فصل‌ها به مسافرت نمی‌روند. چرا که فصل مدارس است و بچه مشغول تحصیل هستند.

در عوض، تعطیلات نوروز و تعطیلات تابستان، به دلیل افزایش حجم مسافرت‌ها، قیمت رزرو اتاق در تمامی هتل‌ها افزایش می‌باید. همچنین، تخفیفات کمتر درنظر گرفته می‌شود. پس، فصل‌های پاییز و زمستان، فصل‌های تخفیفاتی برای رزرو اتاق در هتل سنتی مهر یزد و هتل پالاس کیش هستند. برای این کار، کافی است که به صفحه مربوط به رزرو اتاق سایت علی بابا مراجعه کنید. رزرو خود را انجام داده و هزینه مربوطه را پرداخت کنید. ما برای شما سفر خوب و اقامت دلپذیری را آرزومندیم.

در صورت تمایل می توانید نظر خود را بفرمایید

از همین دسته‌بندی

ژرفنما

ژرفنما پایگاهی برای دریافت بروزترین اخبار و مقالات آموزشی از اقتصاد و سیاست گرفته تا فناوری و هوش مصنوعی است. همراهی شما، انگیزه‌ی ما برای ادامه دادن است.

@۲۰۲۳ – همه حقوق محفوظ است. کپی برداری از مطالب سایت تنها با ذکر منبع و لینک به مطلب مجاز است.