اجرای طرح «پاک‌سازی پارک‌ها و تفرجگاه‌های ساری» / پلیس: به ۲۶۵ مورد بدحجابی و سگ‌گردانی تذکرات لازم داده شد

جانشین انتظامی مازندران، از اجرای طرح پاک‌سازی پارک‌ها و تفرجگاه‌های شهرستان ساری خبر داد و گفت: در راستای ایمن‌سازی بستر پارک‌ها و تفرجگاه‌ها، ماموران انتظامی شهرستان ساری طرح ۷۲ ساعته ارتقاء امنیت اجتماعی، پاکسازی پارک‌ها و تفرجگاه‌ها دریا را در دستور کار قرار دادند. وی گفت: در اجرای این طرح که با استفاده حداکثری از ظرفیت‌های انتظامی در پارک و تفرجگاه عملیاتی شد، ۱۰ سارق، ۸ معتاد متجاهر و فروشنده موادمخدر، ۹ نفر از اراذل و اوباش دستگیر ۱۸ خودرو، ۹ موتورسیکلت توقیف و برای ۲۶۵ مورد بدحجابی و سگ‌گردانی تذکرات لازم داده شده است.

فارس: جانشین انتظامی مازندران، از اجرای طرح پاک‌سازی پارک‌ها و تفرجگاه‌های شهرستان ساری خبر داد و گفت: در راستای ایمن‌سازی بستر پارک‌ها و تفرجگاه‌ها، ماموران انتظامی شهرستان ساری طرح ۷۲ ساعته ارتقاء امنیت اجتماعی، پاکسازی پارک‌ها و تفرجگاه‌ها دریا را در دستور کار قرار دادند.

سیدموسی حسینی از اجرای طرح پاک‌سازی پارک‌ها و تفرجگاه‌های شهرستان ساری خبر داد و اظهار کرد: در راستای ایمن‌سازی بستر پارک‌ها و تفرجگاه‌ها، ماموران انتظامی شهرستان ساری طرح ۷۲ ساعته ارتقاء امنیت اجتماعی، پاکسازی پارک‌ها و تفرجگاه‌ها دریا را  در دستور کار قرار دادند. 

وی گفت: در اجرای این طرح که با استفاده حداکثری از ظرفیت‌های انتظامی در پارک و تفرجگاه عملیاتی شد، ۱۰ سارق، ۸ معتاد متجاهر و فروشنده موادمخدر، ۹ نفر از اراذل و اوباش دستگیر ۱۸ خودرو، ۹ موتورسیکلت توقیف و برای ۲۶۵ مورد بدحجابی و سگ‌گردانی تذکرات لازم داده شده است.
 
جانشین انتظامی استان مازندران تصریح کرد: کسانی که در پارک‌ها و تفرجگاه‌ها اقدام به ایجاد مزاحمت برای نوامیس، خرید و فروش مواد مخدر و بدحجابی می‌کنند، با برخورد جدی پلیس مواجه خواهند شد.
 

حسینی با بیان اینکه تامین امنیت شهروندان به‌ویژه در اماکن تفریحی جزء خطوط قرمز پلیس است، از شهروندان و خانواده‌ها درخواست کرد، هر گونه موارد مشکوک را از طریق شماره تلفن مرکز فوریت‌های پلیسی ۱۱۰ اطلاع‌رسانی کنند تا اقدام لازم در این زمینه صورت گیرد.

در صورت تمایل می توانید نظر خود را بفرمایید

از همین دسته‌بندی

ژرفنما

ژرفنما پایگاهی برای دریافت بروزترین اخبار و مقالات آموزشی از اقتصاد و سیاست گرفته تا فناوری و هوش مصنوعی است. همراهی شما، انگیزه‌ی ما برای ادامه دادن است.

@۲۰۲۳ – همه حقوق محفوظ است. کپی برداری از مطالب سایت تنها با ذکر منبع و لینک به مطلب مجاز است.