گلر تیم ملی 90 دقیقه روی نیمکت تراکتور!

روز گذشته پاکو خمس تصمیمی عجیب در مورد حسین پورحمیدی گرفت.

به گزارش “ورزش سه”، حسین پورحمیدی که در بازی دوستانه تیم ملی هم بازی نکرده بود، روز گذشته در دیدار با نود ارومیه نیز فرصت بازی پیدا نکرد و تماشاگر نمایش دو دروازه‌بان دیگر قرمزها بود.

در نیمه اول احسان مرادیان از دروازه تراکتور محافظت کرد و موفق شد کلین‌شیت کند که البته موقعیت خاصی هم روی دروازه تراکتور به وجود نیامد و او تقریبا بی‌دردسر دروازه را بسته نگه داشت.

در نیمه دوم ادیب زارعی گلر جوان جای مرادیان را گرفت و روی یک ارسال کرنر و یک پنالتی دروازه خود را باز شده دید که البته این دو گل با 4 گل از سوی سرخپوشان پاسخ داده شد.

خمس که در بازی‌های رسمی فرصت چندانی به گلرهای ذخیره نداده، از امکان بازی دوستانه بهره برد و مرادیان و زارعی را به زمین فرستاد، اما در بازی رسمی دوباره پورحمیدی را به کار خواهد گرفت.

ادیب زارعی گلر تیم ملی نوجوانان است که برای تراکتور بازی کرد و مرادیان هم با سابقه حضور در فولاد و صنعت نفت، دروازه‌بان ذخیره سرخپوشان تبریزی محسوب می‌شود.

در صورت تمایل می توانید نظر خود را بفرمایید

از همین دسته‌بندی

ژرفنما

ژرفنما پایگاهی برای دریافت بروزترین اخبار و مقالات آموزشی از اقتصاد و سیاست گرفته تا فناوری و هوش مصنوعی است. همراهی شما، انگیزه‌ی ما برای ادامه دادن است.

@۲۰۲۳ – همه حقوق محفوظ است. کپی برداری از مطالب سایت تنها با ذکر منبع و لینک به مطلب مجاز است.