واکنش غیرمنتظره ژاوی به حضور مسی در میامی

ژاوی، سرمربی بارسلونا، از تصمیم لیونل مسی برای انتخاب اینتر میامی حمایت کرد.

به گزارش “ورزش سه”، لیونل مسی بعد از جدایی از پاری‌سن‌ژرمن نه به بارسلونا برگشت و نه به پیشنهاد نجومی الهلال پاسخ مثبت گفت. او ترجیح داد اینتر میامی را به عنوان تیم آینده خود انتخاب کرده و فوتبال خود را با آرامش در MLS ادامه دهد. این تصمیم مسی باعث شگفتی هواداران بارسلونا شد چرا که آنها خود را آماده استقبال از ستاره محبوب‌شان کرده بودند. 
با این وجود ما ژاوی، سرمربی بارسلونا، ضمن حمایت از تصمیم لیونل مسی، آن را منطقی دانست: “باید به تصمیم او احترام بگذاریم. ما اغلب وقتی می خواهیم نظر بدهیم خودمان را در موقعیت طرف مقابل قرار نمی دهیم. لیونل مسی بودن آسان نیست! او در این مدت آرامش نداشت و بعد از این همه فشار طبیعی است که سعی کند فوتبال خود را در محیطی آرام ادامه دهد.” 

ژاوی در مصاحبه با Jijantes تصمیم مسی را یک تصمیم دشوار دانست: “این تصمیم آسانی برای مسی نبود. در واقع خود او آن را به باشگاه اطلاع نداد بلکه خورخه، پدرش، با باشگاه تماس گرفت و گفت که لئو نمی خواهد به بارسا بیاید.” 
او که یکی از حامیان اصلی پروژه بازگشت مسی به بارسا بود در مورد علت به سرانجام نرسیدن آن گفت: “هیجان بالایی در مورد احتمال بازگشت مسی وجود داشت. ما باهم در این مورد خیلی صحبت کردیم و مشتاقانه منتظر تمام شدن کار بودیم. با این وجود اما شرایط برای این کار جور نشد چرا که مسی دوست داشت در پایین ترین سطح تنش و فشار بازی کرده و در زندگی اش آرامش بیشتری داشته باشد.”

در صورت تمایل می توانید نظر خود را بفرمایید

از همین دسته‌بندی

ژرفنما

ژرفنما پایگاهی برای دریافت بروزترین اخبار و مقالات آموزشی از اقتصاد و سیاست گرفته تا فناوری و هوش مصنوعی است. همراهی شما، انگیزه‌ی ما برای ادامه دادن است.

@۲۰۲۳ – همه حقوق محفوظ است. کپی برداری از مطالب سایت تنها با ذکر منبع و لینک به مطلب مجاز است.