سیاست عجیب گالتیه در PSG لو رفت

زومانا کامارا، سرمربی تیم زیر 19 سال پاری‌سن‌ژرمن، از سیاست عجیب گالتیه به شدت انتقاد کرد.

به گزارش “ورزش سه”، پاری‌سن‌ژرمن با وجود داشتن ستاره های گرانقیمت متعدد در ترکیب خود توفیق چندانی در فصل جاری نداشت و قهرمانی دشوار در لیگ یک فرانسه تنها موفقیت این تیم بود. پاریسی‌ها در یک دهه اخیر ستاره های زیادی به ترکیب خود اضافه کرده اند اما هنوز نتوانسته اند به موفقیت بزرگی در اروپا دست یابند. به نظر می رسد که سیاست فعلی آنها راه را برای رشد ستاره های جدید ناهمواره کرده است. 
زومانا کامارا، سرمربی تیم زیر 19 سال پاری‌سن‌ژرمن، در گفت و گوی اخیر خود در مورد سیاست عجیب کریستوف گالتیه نسبت به تیم های پایه باشگاه افشاگری انجام داده و آن را به شدت مورد انتقاد قرار داد. او سرمربی تیم بزرگسالان را به این متهم کرد که درهای تیمش را به روی استعدادهای جوان بسته است. 

در مصاحبه کامارا که ابولا آن را منتشر کرده آمده است: “من هیچ ملاقاتی با گالتیه نداشته ام. او حتی یک کلمه هم با من صحبت نکرده است. من در عمرم هیچ صحبتی با گالتیه انجام نداده ام و اصلا همدیگر را نمی شناسیم!” 
او با اشاره به بی توجهی محض گالیته به تیم های پایه گفت: “من به تصمیم او احترام می گذارم اما در زمان پوچتینو همه چیز متفاوت بود. او در همان روز اول من را به اتاق خود دعوت و اعلام کرد که درهای اتاقش همیشه به رویم باز است و هر وقت بخواهم می توانم با او ملاقات داشته باشم.”

در صورت تمایل می توانید نظر خود را بفرمایید

از همین دسته‌بندی

ژرفنما

ژرفنما پایگاهی برای دریافت بروزترین اخبار و مقالات آموزشی از اقتصاد و سیاست گرفته تا فناوری و هوش مصنوعی است. همراهی شما، انگیزه‌ی ما برای ادامه دادن است.

@۲۰۲۳ – همه حقوق محفوظ است. کپی برداری از مطالب سایت تنها با ذکر منبع و لینک به مطلب مجاز است.