درگیری امباپه با ستاره نیس: نباید خوشحالی کنی!

کیلیان امباپه، ستاره پاری سن ژرمن، از شکست تیمش و واکنش بازیکنان نیس به باز کردن دروازه آنها بسیار عصبانی شد.

mbappe-conflict-star-nis-happy

به گزارش “ورزش سه”، پاری سن ژرمن شب گذشته در چارچوب رقابت‌های هفته پنجم لیگ فرانسه به مصاف نیس رفت و با نتیجه 2-3 برابر آنها شکست خورد. 

این باخت در حالی رقم خورد که آنها در ورزشگاه پارک دو پرنس و با حمایت هوادارانشان قدم به این دیدار گذاشته بودند، اما این کافی نبود و درخشش امباپه و به ثمر رساندن دو گل هم نتوانست آنها را از شکست نجات دهد. 

ستاره تیم حریف هم ترم موفی بود که گل اول و سوم تیمش را وارد دروازه پی اس جی کرد و پاس گل دوم را هم ارسال کرد تا یک تنه نقش مهمی در باخت پاریسی‌ها ایفا کرده باشد. 

mbappe-conflict-star-nis-happy

او پس از به ثمر رساندن گل سوم که باعث شد بازی 1-3 به سود نیس شود، از شدت خوشحالی پیراهنش را از تن درآورد و مشغول شادی پس از گل شد و این موضوع برای امباپه بسیار گران تمام شد. 

این ستاره فرانسوی پس از شروع مجدد بازی به سمت موفی رفت و شروع به بحث و درگیری لفظی با او کرد تا نشان دهد که این شادی گل خاص او به شدت ناراحتش کرده و به این شکل اعتراض و عصبانیتش را ابراز کرد.

هرچند او پس از آن توانست یک بار دیگر دروازه نیس را باز کند، اما این گل برای فرار از شکست کافی نبود. پی اس جی در پنج بازی ابتدایی تنها دو پیروزی به دست آورده و شرایط چندان خوبی ندارد.

در صورت تمایل می توانید نظر خود را بفرمایید

از همین دسته‌بندی

ژرفنما

ژرفنما پایگاهی برای دریافت بروزترین اخبار و مقالات آموزشی از اقتصاد و سیاست گرفته تا فناوری و هوش مصنوعی است. همراهی شما، انگیزه‌ی ما برای ادامه دادن است.

@۲۰۲۳ – همه حقوق محفوظ است. کپی برداری از مطالب سایت تنها با ذکر منبع و لینک به مطلب مجاز است.